INTRANET - Branżowy katalog firm z Rzeszowa i okolic
Prawo

M. Wojciechowska i Wspólnicy Prawnik w Rzeszowie

Adwokacka kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy z siedzibą w Rzeszowie specjalizująca się w prawie od wielu lat posiadająca kancelarię w Rzeszowie ul. Maurycego Mochnackiego 25/3 na I kondygnacji w biurowcu z możliwością zaparkowania auta. Zajmuje się reprezentowaniem w sądzie oraz kompleksowymi usługami adwokackimi z wielu dziedzin. Kancelaria Adwokacka Małgorzata Wojciechowska z siedzibą w Rzeszowie dobrze specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie budowlanym. Dzięki wszechstronności może pomagać wielu klientom oferując profesjonalne porady albo reprezentować interesy klientów.

Może Cię zainteresują ciekawe wpisy Adwokat Rzeszów dla  M. Wojciechowska i wspólnicy

 

Kancelaria Małgorzata Wojciechowska działająca w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Doświadczony skład Aplikantów oraz Adwokatów w każdej gałęzi prawa umożliwia prowadzenie spraw klientów na odległość. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz sprawnie reprezentuje zleceniodawcę na sali rozpraw. Jeżeli szukasz doświadczonego radcy prawnego to zgłoś się do  Kancelaria Prawna M. Wojciechowska i wspólnicy w Rzeszowie.

Standardy, które obowiązują w Kancelaria Adwokacka Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie są ciągle udoskonalane, ma to na celu świadczenie usług oraz spersonalizowane świadczenie usług, z których klient będzie zadowolony. Zachęcamy do przeczytania i poznania  z pełną ofertą usług na stronie www www.kancelaria-rzeszow.com.pl/

 
M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. K. to firma zrzeszająca radców prawnych i adwokatów z siedzibą w Rzeszowie. Kancelaria świadczy usługi prawne w oparciu o osobistą pracę wspólników firmy, przy wsparciu adwokatów, prawników, aplikantów i asystentów specjalizujących się w branży podatkowej i budowlanej. Kancelaria oferuje swoim klientom pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów prawnych, korzystając z fachowej wiedzy oraz doświadczenia swoich pracowników. Jest to nowoczesna kancelaria z wieloletnim doświadczeniem gwarantująca pełne bezpieczeństwo, oraz poufność w zakresie prowadzonych spraw.

Firma M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria prawna Sp. k to Prawnik Rzeszów i działa na rynku usług prawniczych nieprzerwanie od 1994 roku. Pod obecną nazwą działalność ma miejsce od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie, na ul. Mochnackiego 25/3. Kancelaria jest czynna codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00-17.00. Po uprzednim ustaleniu tego z sekretariatem firmy jest możliwe umówienie wizyty w sobotę. Kancelaria ta swoje usługi opiera na osobistej pracy wspólników- radców prawnych i adwokatów. 

Wsparciem dla nich jest kilkunastoosobowy zespół aplikantów, prawników, asystentów i współpracowników. Wieloletnie doświadczenie i ogromne zaangażowanie w rozwiązywanie powierzonych spraw sprawiło, że firma ta jest jedną z wiodących marek na lokalnym rynku usług prawniczych. Kancelaria może poszczycić się realizacją wielu projektów, miedzy innymi: kompleksową i stałą obsługa wielu spółek akcyjnych, osobowych z ograniczoną odpowiedzialnością z terenu Podkarpacia, a także województwa mazowieckiego i śląskiego od 1996 roku do chwili obecnej. Prowadząc każdą sprawę firma ta dokłada wszelkich starań, aby zachowana była poufność oraz pełna dyskrecja. Gwarantuje to bezpieczeństwo prowadzonych usług prawniczych. 

Firma ta świadczy swoje usługi w zakresie między innymi: prawa nieruchomości, prawa zamówień publicznych, prawa inwestycyjnego i budowlanego, windykacji wierzytelności, prawa rodzinnego, czy prawa cywilnego. Szeroki zakres usług prawniczych oferowanych przez tę kancelarię jest wynikiem wieloletnich doświadczeń zdobytych w codziennej pracy z Klientami. Wypracowane standardy postępowania oraz duża wiedza prawnicza pozwalają każdą sprawę traktować w sposób indywidualny. 

Jednym z największych atutów tej firmy jest połączenie doświadczenia i wiedzy z kreatywnością w doradztwie prawnym. Umożliwia to w efektowny sposób rozwiązywać skomplikowane problemy i sprawy prawne. Kancelaria ta jest nowoczesna i profesjonalnie zarządzana.
 
 
Strona www: https://www.kancelaria-rzeszow.com/
Adres:
ul. Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów
woj. Podkarpackie
Godziny otwarcia:
8.00 - 17.00
Telefon:
178522085
Ilość odwiedziń: 1158
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 3
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 24.09.2018
Ostatnia wizyta: 28.11.2023
kancelaria adwokacka prawnik adwokat rzeszów

Wszystkie opinie dla firmy

Twoja ocena:
ocena:

autor:Gabi

ip: **.***.***.


M. Wojciechowska i Wspólnicy Prawnik w Rzeszowie polecam bardzo dobrzy prawnicy
ocena:

autor:Monika

ip: **.***.***.
polecam moja firma wspolpracuje z kancelarią - jestem zadowolony -serdecznie polecam
ocena:

autor:Andrzej

ip: **.***.***.
Rzeszowska kancelaria prawnicza M. Wojciechowska i Wspólnicy to profesjonalni prawnicy znający się na swojej pracy. Posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu rozwiążą każdy problem. Stały i miły kontakt. Serdecznie polecam

Wersja premium jest bardzo interesująca.Apartament wraz z sauną +ciekawe dodatkowe usługi.Polecam
Miła obsługa, szeroki asortyment I dobra lokalizacja sprawiaja ze warto tu przyjechač I zrobić zakupy. Polecam okna dachowe od Wasiak!
Super miejsce na weekend, miła atmosfera i pyszne jedzenie.
Sklejki.pl - bardzo rzetelna firma, szybka dostawa

POLECANE FIRMY

tonery
oblewanie czekoladą

POWiązane FIRMY

WHITEBERG adwokat Rzeszów

WHITEBERG adwokat Rzeszów

ul. Rejtana 20A 35-310 Rejtana 20A woj. Podkarpackie
Kancelaria prawna Whiteberg, którą tworzą wykwalifikowani adwokaci Rzeszów, zajmuj...
https://www.whiteberg.pl/
Ilość odwiedziń: 123
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 28.11.2023
Data dodania: 23.05.2023
podatki Rzeszów prawnik Rzeszów adwokat Rzeszów whiteberg
Restauracja Folwark Rzeszów

Restauracja Folwark Rzeszów

ul. Paderewskiego 124a 35-328 Rzeszów woj. Podkarpackie
Rzeszowska Restauracja Folwark znajduje się wewnątrz Folwark Center leżącym w centrum osiedla
https://www.folwark.rzeszow.pl/lokale/gastronomia/restauracja-folwark-rzeszow.html
Ilość odwiedziń: 171
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 29.11.2023
Data dodania: 28.04.2023
restauracja rzeszów restauracja restauracja folwark restauracja folwa...
Internet Rzeszów Data Com

Internet Rzeszów Data Com

ul. Ignacego Paderewskiego 11B 35-328 Rzeszów woj. Podkarpackie
Profesjonalny dostawca Internetu Data-Com oferuje swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie od
https://www.d-com.pl/
Ilość odwiedziń: 286
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 28.11.2023
Data dodania: 31.01.2023
dostawca internet... internet radiowy ... internet rzeszów internet światł...
Maszyny pakujące LS-TECH

Maszyny pakujące LS-TECH

ul. 218 38-121 Pstrągowa woj. Podkarpackie
Polska firma LS-TECH jest Polskim producentem maszyn linii technologicznych pakujących jak...
https://www.lstech.com.pl/
Ilość odwiedziń: 492
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 30.11.2023
Data dodania: 28.11.2022
maszyny pakujące systemy paletyzacji producent maszyn... producent system...