INTRANET - Branżowy katalog firm z Rzeszowa i okolic
Sprzątanie

Bon Forum Firma sprzątająca Rzeszów

Forum to Biuro Obsługi Nieruchomości, które w swojej ofercie ma zarządzanie i administrację budynków, usługi utrzymania czystości oraz możliwość wystawiania świadectwa obsługi energetycznej.

Zakres działalności dotyczy wszelkiego rodzaju budynków takich jak: biura, budynki zamieszkania zbiorowego, hale przemysłowe i magazynowe. Firma sprzątająca Rzeszów posiada stosowne uprawnienia do wystawiania świadectwa określającego wielkość zapotrzebowania budynku na energię elektryczną potrzebną do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, jak również oświetlenia całego budynku czy uzyskania ciepłej wody użytkowej.

Za pomocą nowoczesnego sprzętu i środków firma zapewnia kompleksowe sprzątanie różnych budynków, a także utrzymanie czystości na należących do nich terenach przyległych.
Biuro Obsługi Nieruchomości Forum jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Rzeszowie, oferującą fachowe usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości. Największymi atutami tego przedsiębiorstwa są dziesięcioletnie doświadczenie, stabilna pozycja rynkowa, a także wysoki poziom oferowanych usług. Wymienione korzyści dowodzą, że Biuro Obsługi Nieruchomości Forum jest firmą rzetelną i profesjonalną. 

Firma od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem klientów. Dzięki temu może pochwalić się współpracą z wieloma szanowanymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami, od których uzyskała pozytywne referencje. Na stronie internetowej firmy BON-Forum można znaleźć ofertę świadczonych usług w zakresie zarządzania i administracji, wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej oraz utrzymania budynków w czystości. Realizacje charakteryzują się wysokim poziomem i dużym profesjonalizmem, a przy tym posiadają przystępne ceny. Firma jest otwarta na zróżnicowane wymagania i potrzeby każdego z klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, aby zagwarantować pełną satysfakcję. 

Wszechstronne zarządzanie i administracja nieruchomości to główny obszar działalności firmy, jednak oprócz tego Biuro Obsługi Nieruchomości Forum specjalizuje się również w sprzątaniu obiektów użytkowych i przyległych do nich terenów. Doświadczeni pracownicy w sposób sprawny i dokładny wykonują poszczególne czynności, pozwalając na zachowanie czystości i porządku w budynkach. Firma jest w stanie dostosować prace w sposób niekolidujący z funkcjonowaniem poszczególnych obiektów, aby zapewnić klientom maksymalny poziom zadowolenia z efektów pracy przedsiębiorstwa. Biuro Obsługi Nieruchomości Forum posiada także uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej dla wszystkich typów budynków.
Strona www: https://www.bon-forum.pl/
Adres:
ul. Jazowa 28A
35-326 Rzeszów
woj. Podkarpackie
Godziny otwarcia:
- brak danych -
Telefon:
608383224
Ilość odwiedziń: 223
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 5
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 18.09.2018
Ostatnia wizyta: 18.11.2019
firma sprzątająca Rzeszów zarządzanie nieruchomościami Rzeszów

Wszystkie opinie dla firmy

Twoja ocena:
ocena:

autor:kasia

ip: **.***.***.
Super firma polecam!
ocena:

autor:Łukasz_W

ip: **.***.***.
korzystałem z usług firmy Bon Forum - ogolnie OK. Firma zrobiła to co do niej należy.
ocena:

autor:XXX

ip: **.***.***.
Bon Forum Firma sprzątająca Rzeszów jedna z lepszych i najsympatyczniejszych ;)
ocena:

autor:Adiiiiiii

ip: **.***.***.
Moje osiedle na ul. Strzelniczej w Rzeszowie korzystało z usług firmy sprzątającej Bon Forum. Porządek po remoncie został zachowany. Super sprawna i szybka ekipa a do tego bardzo sympatyczna.
Polecam
ocena:

autor:Franek

ip: **.***.***.
Bon Forum Firma sprzątająca Rzeszów to firma dzięki, której usługom można zaoszczędzić zbędny czas i pieniądze. Bardzo atrakcyjne ceny, dobrze wykonane fachowe usługi spowodowały, że wszyscy na osiedlu są zadowoleni. Firma świetnie również oprócz sprzątania dba o zieleń:)

Bardzo profesjonalna i miła obsługa oraz kontakt. Duży wybór. Duży plus za punkt sprzedaży, gdzie można zobaczyć wszystkie oferowane produkty. Szybki termin pomiaru i sprawny montaż zgodnie z terminem. Cena - bardzo przystępna (duuużo niższa niż zaoferowana przez jedną z najpopularniejszych firm w Rzeszowie). Polecam z czystym sumieniem.
Oferta jaką proponuje sklep internetowy sklejki .pl jest bardzo atrakcyjna. Zamówione sklejki do mebli są rewelacyjne - wodoodporne oraz sucho trwałe. Fajną i bardzo przydatną opcją jest to, że strona oferuje skonfigurowania sklejek online do mebli na wymiar. Przesyłka natychmiastowa. Serdecznie polecam
polecam firme deweloperską w Rzeszowie Szklane Tarasy - korzystalam z jej uslug
Jestem zadowolona z suplementów diety dla dzieci jakie oferuję sklep PBC24.pl. Suplementy wspomagają wzrost oraz prawidłową pracę organizmu. Wspomagają niedobór diety. Zawierają zestawy witamin i minerałów. Dzieci mają bardzo dobre samopoczucie i na nic nie narzekają. Polecam

POLECANE FIRMY

firma sprzątająca Rzeszów
dentysta Rzeszów
zfill

POWiązane FIRMY

Catering Jarosław

ul. Kruhel Pełkiński 72 37-500 Jarosław woj. podkarpackie
Catering Jarosław należący do Hotelu Coloseum w Jarosławiu to profesjonalna firma dostarczają
http://www.cateringjaroslaw.pl/
Ilość odwiedziń: 3
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 14.11.2019
Data dodania: 14.11.2019
gastronomia catering kanapki koktajlowe

Hotel Coloseum

ul. Kruhel Pełkiński 72 37-500 Jarosław woj. podkarpackie
Hotel Coloseum Jarosław hotel jest komfortowym miejscem, które otoczone jest cie
https://www.hotelcoloseum.pl/
Ilość odwiedziń: 4
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 14.11.2019
Data dodania: 14.11.2019
hotel hotel Jarosław imprezy okoliczno... sala na wesele
Usługi finansowe TDF Rzeszów

Usługi finansowe TDF Rzeszów

ul. Langiewicza 23 35-021 Rzeszów woj. podkarpackie
TDF jest istniejącym od wielu lat przedsiębiorstwem, które świadczy profesjonalne usług
https://www.tdf.rzeszow.pl
Ilość odwiedziń: 70
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 19.11.2019
Data dodania: 20.08.2019
ubezpieczenia kom... ubezpieczenia na... kredyty

Pomoc Drogowa Rzeszów Autostar

35-084 Rzeszów woj. podkarpackie
Pomoc Drogowa Rzeszów to firma obecna na rynku od 1995 roku. Udzielamy wsparcia we wszelkic
http://www.pomoc-drogowa-rzeszow.pl
Ilość odwiedziń: 100
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 19.11.2019
Data dodania: 30.07.2019
laweta holowanie pomocdrogowa