INTRANET - Branżowy katalog firm z Rzeszowa i okolic
Doradztwo finansowe

Usługi finansowe TDF Rzeszów

TDF jest istniejącym od wielu lat przedsiębiorstwem, które świadczy profesjonalne usługi finansowe. Tutaj dowiesz się, jaki sposób finansowania będzie dla Ciebie najlepszy, na jakie ubezpieczenie się zdecydować lub z jakiego szkolenia skorzystać.
Firma skupia doskonale przygotowanych doradców, którzy dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wszelkie nurtujące wątpliwości. Dzięki zdobywanemu przez lata działalności doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, usługi i doradztwo pracowników TDF świadczone są na tak wysokim poziomie.
TDF to miejsce, w którym otrzymasz kompleksową obsługę w kwestii finansów. Jednym z obszarów działalności placówki jest doradztwo dotyczące wyboru najlepszego ubezpieczenia.
Jeśli chcesz zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę lub ubezpieczyć majątek, ale nie wiesz jak się do tego zabrać - odwiedź specjalistów z TDF. Firma oferuje szeroki wybór ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych czy szkolnych. Nowością są ubezpieczenia nieruchomości, które obejmują mieszkania oraz znajdujące się w nich wartościowe przedmioty, np. płyty indukcyjne, dzieła sztuki, rasowe zwierzęta, przydomowe place zabaw oraz rowery. 
TDF specjalizuje się w doradztwie w kwestii doboru odpowiedniego kredytu. Firma oferuje kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, firmowe oraz leasing. Tutaj też uzyskasz poradę o tym, jaką walutę i oprocentowanie kredytu wybrać oraz jaki będzie czas spłaty zadłużenia.
Specjaliści doradzą, jak połączyć kilka kredytów w jeden lub objaśnią, jakie są różnice między poszczególnymi ofertami. 
Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę w zakresie finansów, albo skorzystać ze szkolenia dla pracowników sektora finansowego, zgłoś się do TDF. Doskonale przygotowani doradcy prowadzą tu profesjonalne szkolenia, które poruszają tematykę zarządzania finansami i projektami, sposobów pozyskiwania ich finansowania, nowoczesnego marketingu oraz sprzedaży i obsługi klienta. 
Rzeszowska firma TDF oferuje kompleksowe usługi, które są świadczone przez doskonale przygotowanych specjalistów w swojej branży. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru ubezpieczenia lub kredytu - odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskasz właśnie w TDF. 
Strona www: https://www.tdf.rzeszow.pl
Adres:
ul. Langiewicza 23
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
Godziny otwarcia:
- brak danych -
Telefon:
177421771
Ilość odwiedziń: 116
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 0
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 20.08.2019
Ostatnia wizyta: 21.02.2020
ubezpieczenia komunikacyjne ubezpieczenia na życie kredyty

Wszystkie opinie dla firmy

Twoja ocena:

serdecznie polecam usługi Argonium, miałem okazję skorzystać - firma szybko zrealizowała moje zlecenie a do tego bardzo profesjonalnie
Bardzo dobrze wykonywane usługi. Polecam!
Polecam Mati-Met - Ogrodzenia Rzeszów, bardzo rzetelna firma
Obsługa klienta jak i montaż na bardzo wysokim poziomie. żadna uwaga czy obawa inwestora nie została zbagatelizowana, zarówno przed zamówieniem jak i w trakcie montażu czy w okresie gwarancji. Pomiary dokonane fachowo i rzetelnie (zanim zdecydowaliśmy się na firmę wasiak mieliśmy pomiar z innej firmy - nie ma czego porównywać ;) ) montaż dokładny i solidny. jedyne "mankamenty" to już bardziej do producenta - źle docięte listwy przyszybowe - wymienione w ramach gwarancji przez wasiak druga sprawa dotyczy montażu - od strony rolety zewnętrznej przy jednym z okien po ulewach był przeciek - montaż poprawiony i jest bez zarzutów. No i nie można nie wspomnieć o montażu i jego zaletach - mamy ciepły montaż i ciepłe parapety, ale tylko wasiak oferował tak wykończony ciepły montaż od wewnątrz - specjalną metodą, każdy kto się pojawiał na budowie (czy to elektryk czy hydraulik - a więc osoby odwiedzające w ciągu roku ileś budów) pytał skąd okna i że pierwszy raz widzą tak fachowo zamontowane okna, tynkarze nie mieli najmniejszych problemów z wykończeniami w okolicach okien. Polecamy z czystym sumieniem. Drugi raz też wybralibyśmy wasiak.

POLECANE FIRMY

firma sprzątająca Rzeszów
dentysta Rzeszów
zfill

POWiązane FIRMY

Wapro Rzeszów

Wapro Rzeszów

ul. Goździkowa Rzeszów woj. podkarpackie
Wapro Rzeszów - firma zajmująca się profesjonalnym doradztwem z zakresu oprogramowania dl
http://www.wapro.rzeszow.pl/
Ilość odwiedziń: 25
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 21.02.2020
Data dodania: 23.01.2020
oprogramowanie Wapro Rzeszów kasy fiskalne serwis oprogramowań

Seonetium Agencja Marketingowa

ul. Goździkowa 14 A/4 35-604 Rzeszów woj. podkarpackie
Seonetium to miejsce, w którym pracują najzdolniejsi ludzie zajmujący się tworzeniem. To
http://www.seonetium.pl/
Ilość odwiedziń: 65
Ocena: 0
Komentarzy: 5
Ostatnia wizyta: 21.02.2020
Data dodania: 05.12.2019
strony www marketing intern... seo sklepy on-line

Catering Jarosław

ul. Kruhel Pełkiński 72 37-500 Jarosław woj. podkarpackie
Catering Jarosław należący do Hotelu Coloseum w Jarosławiu to profesjonalna firma dostarczają
http://www.cateringjaroslaw.pl/
Ilość odwiedziń: 49
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 21.02.2020
Data dodania: 14.11.2019
gastronomia catering kanapki koktajlowe

Hotel Coloseum

ul. Kruhel Pełkiński 72 37-500 Jarosław woj. podkarpackie
Hotel Coloseum Jarosław hotel jest komfortowym miejscem, które otoczone jest cie
https://www.hotelcoloseum.pl/
Ilość odwiedziń: 54
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 21.02.2020
Data dodania: 14.11.2019
hotel hotel Jarosław imprezy okoliczno... sala na wesele